Iton Logo
UA
RU

7 причин, чому варто обрати BAS

Якщо ви обираєте програму для автоматизації, однак не можете визначитись, яка підійде найкраще – пропонуємо 7 причин, чому варто обрати BAS.

Що це таке? 

BAS – це комплекс рішень, за допомогою яких можна автоматизувати бізнес будь-якого масштабу. Рішення підійде як для підприємств, що ведуть торгівлю, так і для фірм, які спеціалізуються на виробництві. 

Чому варто обрати цю платформу? 

  • Готові типові рішення

З BAS ви можете обрати платформу як для масового, так і для корпоративного використання. Якщо ваша діяльність не вимагає особливих налаштувань, ви зможете обрати будь-яке з типових рішень та почати роботу у звичному темпі вже на наступний день. 

Крім цього, оскільки розробники випускають нові галузеві рішення (наприклад, для медицини, аграрних та автотранспортних підприємств тощо), вам не доведеться додатково витрачати кошти та час для розширення функціоналу типових програм. 

  • Єдина платформа і методологія

При розробці рішень BAS за основу взяли єдину платформу BAF. Саме це дозволило стандартизувати, масштабувати та швидко впровадити сучасні технології в усі рішення BAS. Крім цього, якщо ви та/або ваші працівники мали досвід роботи в одній з програм, ви зможете швидко опанувати іншу.

  • Відкритість та гнучкість

Ідеологія програмних рішень побудована за принципом «Програмний продукт підлаштовується під бізнес-процеси компанії». Будь-яку програму BAS можна налаштувати під специфіку кожного окремого бізнесу.

  • Адаптованість під специфіку нашого ринку

Продукти BAS пристосовані до швидкого доопрацювання та адаптації під мінливе українське законодавство. Наприклад, закордонні системи розраховані на стабільну законодавчу базу, тому швидко зробити масштабні зміни у їхніх програмах важко та, в деяких випадках, дорого та довго. Продукти BAS, своєю чергою, зможуть застрахувати вас від подібних витрат.

  • Доступність цін

Завдяки великій популярності та масштабним продажам типових рішень, собівартість однієї ліцензії залишається досить низькою. Це забезпечує можливість вендору встановлювати доступні ціни на програмні продукти. Інші закордонні системи такого класу (SAP, Oracle, Axapta тощо) у кілька разів дорожчі. Крім цього, їхня підтримка також є значно дорожчою. 

  • Динамічний розвиток 

Всі рішення безперервно розвиваються згідно з економічними змінами як у фінансовому, так і в податковому секторі. Також програми оперативно оновлюються відповідно до змін законодавства. Таким чином всі зареєстровані користувачі основних постачань зможуть отримати оновлення платформи BAF та прикладних рішень BAS вчасно.

  • Якісна технічна та методична підтримка 

У партнерській мережі САБ налічується близько 500 компаній. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть з вибором, впровадженням та підтримкою програми. 

Поділитися: