Iton Logo
UA
RU

АВТОМАТИЗАЦІЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ

АВТОМАТИЗАЦІЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ: ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ СИСТЕМИ ОБЛІКУ

Кожен власник мережі магазинів роздрібної торгівлі стикається з труднощами управління процесами торгівлі, які можна вирішити завдяки інструментів автоматизації.

Під поняттям автоматизації магазина роздрібної торгівлі або іншої торгової точки, в першу чергу, мають на увазі можливість більш ретельно контролювати свій бізнес для підвищення його прибутковості.

Ціни

Автоматизація торгівлі з «1С:Підприємство»

Максимально універсальні, багатофункціональні і унікальні продукти, які вирішують питання автоматизації магазинів і інших роздрібних торгових точок спочатку розробляються на базі програми «1С:Підприємство».

Автоматизацію торгівлі магазину необхідно проводити, враховуючи структуру всього торгового підприємства. Програмне забезпечення для автоматизації торгової точки має:

підбиратися для вирішення комплексу поставлених завдань,

встановлюватися тільки кваліфіковані спеціалісти і подальшим супроводом облікової системи.

Якщо Ви бачите кінцеву мету – ми реалізуємо її на всі  100%

Як ми працюємо?

 • Аналізуємо Ваш бізнес.
 • Складаємо ТЗ (технічне завдання) та узгоджуємо кожний етап розробки.
 • Розробляємо індивідуальне рішення під бізнес.
 • Тестуємо в реальному часі.
 • Консультуємо та навчаємо працівників.

Управляти магазином може стати легше завдяки комплексній системі автоматизації роздрібної торгівлі. Використовуючи розроблене унікальне рішення ITON, Ви забезпечите своїм покупцям якісне та швидке обслуговування, а також прозорість обліку продажів товарів.

Багатофункціональне програмне рішення на базі «1С:Підприємство» від ITON створюється з урахуванням специфіки Вашого бізнесу і може використовуватися для автоматизації підприємств торгівлі будь-якого роздрібного формату.

Ми допоможемо автоматизувати: маленькі магазини, міні-маркети, продуктові магазини, супермаркети, мережі бутиків, магазини одягу та взуття, кіоски (квіткові, ювелірні, зоомагазини і інші). З огляду на специфіку роботи і варіації товарів, програма автоматизації продажів в магазині дозволить ефективно налаштувати облік і продаж, відстежити товарообіг, а також знизити ризики зловживань з боку персоналу.

Автоматизація продуктового магазину допоможе грамотно організувати процеси торгівлі та обліку, політику асортименту і в повній мірі аналізувати роботу магазину. Ви забудете про ручний підрахунок товарів під час інвентаризації.

Автоматизація супермаркету допоможе швидко отримати точні дані про прибуток, витрати, створити асортиментні матриці товару. Аналіз прибутковості асортименту і оцінки зміни попиту виведе бізнес на новий рівень, успішно впроваджуючи програму лояльності для покупців.

Автоматизація магазину одягу та взуття допоможе вести ефективний облік по розмірному і модельному ряду товарів, по колірних уподобаннях покупця, по колекціях, сезонах і брендах та  іншим характеристикам.

Автоматизація квіткового магазину необхідна для обліку термінів зберігання і реалізації квітів, а також інших особливостей квіткового бізнесу (догляд за зрізаними або квітами в горщиках і т.п.). Автоматизація продажів квітів допоможе згрупувати асортимент і прискорити розрахунок вартості збірних букетів, враховуючи упаковку і декоративні елементи.

 

Які результати від автоматизації роздрібної торгівлі Ви отримаєте?

 • Ефективний контроль над залишками і товарообігом
 • Скорочення часу обслуговування клієнтів і черг
 • Оптимізація робочого місця продавця або касира
 • Збільшення прибутку і скорочення витрат
 • Безпека зберігання даних
 • Швидка інвентаризація
 • Детальна аналітика підприємства

Автоматизація мережі магазинів

Дуже важливо правильно організувати роботу в торговельній мережі, коли магазини знаходяться на відстані один від одного. Тоді управляти роздрібної сіткою можна за допомогою мережі Інтернет.

Комп’ютери всіх торгових точок з допомогою Інтернету об’єднуються в єдину мережу. Використання термінального сервера надійно захистить облікову інформацію, оскільки дані будуть зберігатися на комп’ютері власника, а не в магазинах. Власник магазину може управляти магазинами з будь-якого місця – потрібний лише комп’ютерний пристрій (планшет або смартфон), підключений до Інтернету.

 

Автоматизація каси – оптимізація робочого місця касира

Працюючи в зручному інтерфейсі, касир або продавець буде швидше обслуговувати клієнтів. Можливість формування рахунку як за допомогою сканера штрих-кодів, інтегрованих ваг, так і через пошук товарів за назвою, кодом. Можливість вибору форм розрахунків з клієнтом: готівкою або платіжною карткою, частково готівкою ікартою, при цьому враховуючи програму лояльності до клієнтів – бонусну або накопичувальну карту роздрібного магазину.

 

КЕРУВАТИ РОЗДРІБНИМ МАГАЗИНОМ АБО МЕРЕЖЕЮ СТАЄ ЗРУЧНО!

Потрібна консультація? Телефонуйте +38 (067) 439-56-06 або заповнюйте форму на сайті і ми зателефонуємо протягом 24 год

Поділитися:

Відгуки клієнтів

Замовити консультацію