Iton Logo
UA
RU

Автоматизація складу та складського обліку

Автоматизація складу та складського обліку

Автоматизація обліку товарів на складі – багатокомпонентний процес, що вимагає часу, досвіду і професіоналізму. «Автоматизація складу» – створена для вирішення всіх складнощів, пов’язаних з автоматизацією складського обліку, і для ефективного управління складами різних типів і величини.

Пошук проблемних місць в роботі системи обліку складу

Автоматизація роботи складу починається з вивчення проблемних місць. Тільки після виявлення «вузьких місць» в роботі складу можна розробити результативну програму для складського обліку.

Ціни

Які проблеми вирішує автоматизація складського обліку

За допомогою систем автоматизації ведення складу можна вдосконалити управління процесами складського обліку в«1С:Підприємство», а також підвищити прозорість і ефективність складських процесів. Ви отримаєте інструменти для грамотного управління, аналізу, планування і контролю над роботою складу.

Автоматизована програма для ведення складського обліку вирішує різноманітні завдання:

Ділянка, яка автоматизується

Завдання, які вирішуються

Процес приймання товарів Точна фіксація кількості товару, що надійшов.
Скорочення часу на оформлення надходження товарів.
Зберігання товарних запасів на складі Виключається ризик псування або втрати товарів. Контроль умов зберігання та термінів придатності продукції.
 
Оптимальне зонування складу Система скорочує час на пошук товарів, прораховуючи оптимальний шлях для працівників складу.
Зростає швидкість комплектації замовлень і обслуговування клієнтів.
Виключаються помилки при формуванні замовлень.
 
Процес відвантаження товарів Автоматизована програма складського обліку збільшує швидкість відвантаження, враховуючи пріоритетність замовлень, і фіксує всі етапи руху товару на складі і його шлях до покупця.
 
Управління та контроль залишків Наявність оптимальної кількості товару на складі.
Формування автоматичних замовлень при недостатній кількості товару.
Виключається пересортиця.
Інвентаризація Автоматизований облік товару на складі:
скорочує час на проведення інвентаризації;
мінімізує залежність від людського фактору і виключає його помилки.
 

 

Найчастіше, більшість проблем при управлінні складськими процесами виникає через неможливість здійснити комплексний контроль над складським обліком товарів. З нашою допомогою Ваша програма для обліку складу завжди допоможе відповісти на всі питання, що цікавлять Вас: Хто постачальник, Коли товар приїхав, Хто оформляв замовлення і т.д.

Результати автоматизації складів

Після розробки, враховуючи сферу та специфіку бізнесу, і впровадження індивідуальної програми для автоматизації складу, підприємство отримує такі результати:

  • Повний контроль над складськими залишками, товарообігом, завантаженням складських працівників і завантаженістю складських площ.
  • Ви відмовитесь від ведення складського обліку в паперовому вигляді (журнали, книги обліку).
  • Перерозподіл і оптимізація праці складських працівників (програма допоможе організувати рух працівників чітко до потрібного товару без втрат часу на пошук товарної групи та зупинки у вигляді переговорів із іншими працівниками).
  • Швидка інвентаризація без зупинки основної роботи складу.
  • Управління пріоритетністю товарних запасів (щоб нівелювати втрати з товарами у яких виходить термін споживання, тобто Ви виставляєте дату отримання і для вигрузки із складу програма підкаже де знаходиться товар, який вже деякий час простоює на складі).
  • Оптимальне і ефективне розміщення товарних запасів в окремих зонах складу (буде враховуватись сусідство із товарними групами, що по своїй сутності не суперечать одне одному. Наприклад, продукти із товарами побутової хімії близько один до одного не будуть знаходитись).

Правильно оптимізована і автоматизована програма обліку товару на складі дозволить вам працювати ефективно, зробить управління складом простішим  і знизить ймовірність помилок в процесі обробки складських процесів.

Хочете, щоб програма для обліку товару на складі враховувала специфіку та особливості Вашого бізнесу?

Зверніться за консультацією до нашого спеціаліста: +38 (067) 439-56-06.

Поділитися:

Відгуки клієнтів

Замовити консультацію