Iton Logo
UA
RU

Чому 1С:Підприємство – це не лише бухгалтерія

Те, що 1С:Підприємство використовують лише для ведення бухгалтерії є одним з найпопулярніших міфів про цей продукт. Сьогодні ми розглянемо, чому це не так та для яких потреб можна використовувати цю систему.

Що таке 1С:Підприємство

1С:Підприємство – це програма для автоматизації та керування процесами. Вперше з’явилась у 90-х роках.

Найпершим та найпопулярнішим продуктом лінійки 1С:Підприємство стала “Бухгалтерія”. Вона вийшла в продажі у 1995 році (версія 6.0) та набула великої популярності. Саме тому часто 1С:Підприємство пов’язують саме з бухгалтерськими задачами, хоча вже з кінця 90-х років розробники почали випускати й інші типові рішення.

Сьогодні рішення на базі 1С:Підприємство можуть автоматизувати різні ділянки обліку та використовуватись практично для будь-яких бізнес-потреб.

Для яких потреб можна застосовувати систему

1С:Підприємство дозволяє реалізувати практично будь-які завдання у сфері управлінського та регламентованого обліку, організаційної та господарської діяльності, комплексної автоматизації виробничих та торгових підприємств, фінансових організацій, підприємство сфери обслуговування тощо.

Крім цього, оскільки система має відкритий програмний код, це дає можливість додавати до типових рішень той функціонал, який знадобиться саме вашому бізнесу, та інтегровувати програму з іншими системами.

Це також допоможе у випадку змін у законодавстві, появі нових бізнес-вимог, потреб або інших економічних умов. Ви завжди зможете оперативно переналаштувати або змінити конфігурацію системи, не припиняючи користування нею.

Впровадження та супровід рішень можуть виконувати як ваші спеціалісти, так і сертифіковані партнери САБ.

Як обрати потрібне рішення

Оскільки кожен бізнес має свої потреби, рішення підбирається індивідуально. Наші спеціалісти проконсультують вас та підберуть саме той продукт, який найкраще підійде до вимог вашого бізнесу.

Поділитися: