Iton Logo
UA
RU

Чому варто автоматизувати процеси під час кризи – думка CBDO ITON

Чому варто автоматизувати бізнес під час кризи? Чи дійсно автоматизація дозволить підвищити продуктивність та зекономить час? Розповів Станіслав Шаганов, CBDO ITON.

Для чого автоматизувати бізнес?

Будь-який процес потрібно автоматизувати, щоб отримати корисний результат в найкоротший час.

Краще починати з тих місць, де найчастіше виникають помилки через людський фактор. На автоматизованих ділянках цього не відбувається, бо є певні правила, які дозволяють цьому запобігти. Таким чином автоматизація дозволяє витратити менше часу на виявлення та ліквідацію помилок, адже просто не допускає їх появи.

Налаштована система дає можливість оперативно отримувати аналітичну, звітну та іншу інформацію, завдяки чому не потрібно наймати аналітиків. Можна просто налаштувати системну ділянку, яка видаватиме результат, та бути впевненим в тому, що всі дані правильні.

Крім цього, автоматизація процесів дозволяє економити: якщо працівник грамотний та чітко працює на своїй ділянці, завдяки автоматизації він може виконувати набагато більше кваліфікаційної роботи за той самий час.

Чому варто проводити автоматизацію під час кризи?

Оскільки більшість бізнесів зараз вимушено поставлені “на паузу”, це хороший шанс для керівників переосмислити стратегію та попрацювати над помилками, на роботу над якими постійно бракувало часу. Автоматизація – це один зі шляхів, який вам в цьому допоможе.

Крім цього, зараз дуже вдалий час для проведення робіт, адже вам не доведеться додатково втрачати прибутки та штучно зупиняти бізнес. Саме тому варто користуватись моментом та можливістю провести автоматизацію процесів.

Коли потрібно автоматизувати бізнес?

Бізнесу потрібна автоматизація, якщо:

  • Ви витрачаєте більше, ніж пів години на отримання будь-яких даних щодо вашого бізнесу;
  • Звітність виглядає незрозумілою та займає надто багато часу;
  • Ви плануєте збільшити виробництво – в цьому випадку не обійтись без автоматизації складських процесів;
  • На проведення аналітики та планування розвитку бізнесу ви витрачаєте дуже багато часу;
  • Ви не впевнені в правдивості отриманих даних.

У всіх цих випадках потрібно задуматись про автоматизацію. Автоматизована система зможе захистити від обману чи крадіжок та надасть достатню кількість даних, щоб провести аналітику та спрогнозувати розвиток бізнесу.

Як краще автоматизувати бізнес?

  • Потрібно впевнитись, чи дійсно потрібна автоматизація.

Іноді на перших етапах достатньо оптимізувати процеси: провести аналітику, переглянути операційну діяльність, описати, як все працює тощо. Тоді вказати, що можна покращити. Якщо все налаштувати добре, процеси починають працювати краще. А вже після цього за потреби можна провести аудит та подумати, як провести автоматизацію.

  • Потрібно правильно поставити задачі та детально визначити всі потреби бізнесу.

Часто трапляються ситуації, коли після проведеної аналітики замовник відмовляється від частини потрібних нововведень. В кінцевому результаті можуть виникати помилки, адже доробки хоч і неочевидні, але потрібні.

  • Не варто боятись впроваджувати нову систему.

Навіть якщо на початку система виглядатиме складною, вона має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, який через короткий термін стане цілком зручним. Крім цього, з часом добре прописані та впроваджені процеси дозволять покращити показники бізнесу мінімум на 30%.

Команда ITON навіть зараз продовжує активно працювати у віддаленому режимі. Наші працівники завжди на зв’язку та вчасно виконують усі поставлені задачі, а виїзди до клієнтів та очні зустрічі здійснюють у режим скайп-колів.

☎️ Залишити заявку можна за телефоном: +38 (067) 439-56-06

Наша команда оперативно опрацює звернення та запропонує те рішення, яке підійде саме для вашого бізнесу.

Поділитися: