Iton Logo
UA
RU

Для чого переводити управління 1С:Підприємство у Telegram- або Viber-бот

Усім відомі можливості Telegram та Viber, як платформ для спілкування. Однак, мало хто знає, що за допомогою цих месенджерів можна керувати бізнесом через підключений до системи 1С:Підприємство бот. 

Як це працює

Програмісти створюють бот, з яким ви можете спілкуватись через меню в чаті. Обираючи команди, ви ставите запитання боту та отримуєте потрібну інформацію. 

Іноді і сам бот може написати вам – наприклад, щоб відзвітувати про продажі за поточний день або передати питання від співробітника.

Переваги Telegram- та Viber-ботів

     ✅ Звіти з системи 1С:Підприємство доступні в один клік з будь-якої точки світу

Вам більше не доведеться постійно бути в офісі чи носити з собою ноутбук, щоб отримати необхідну інформацію. Достатньо буде лише смартфону та декількох кліків.

     ✅ Є можливість налаштувати надсилання регулярних звітів за розкладом

Ви зможете зекономити час, адже регулярні звіти більше не вимагатимуть запитів щоразу, коли вони вам потрібні. Достатньо налаштувати автоматизовану розсилку. 

     ✅ Права доступу користувачів налаштовуються через систему 1С:Підприємство.

До даних чи чат-боту неможливо отримати доступ без підтвердження адміністратора 1С:Підприємство. Крім цього, для авторизації співробітника, він повинен бути у вашій базі 1С:Підприємство та мати відповідні дозволи.

     ✅ Для використання ботів не потрібна додаткова ліцензія 1С:Підприємство

Написання ботів не вимагатиме покупки нових ліцензій 1С:Підприємство, що дозволить зекономити кошти. 

     ✅ Це безпечно

Безпеку та збереження даних гарантує не лише обмеження прав доступу 1С:Підприємство, але і внутрішнє шифрування самих меседжерів.

Як формуються звіти через чат-бот?

Уявімо, що вам потрібно отримати звіт щодо якоїсь групи товару – наприклад, навушників Philips. 

Після вводу частини назви товару, бот сам запропонує варіанти всього, що є у вашому магазині. Вам достатньо лише клікнути по тому, що шукаєте, та обрати звіт: скорочений чи детальний. 

Детальний звіт завантажується у вигляді файлу та містить всю інформацію, яка є по товару: фото, опис, характеристики, залишки по магазинах, ціни на точках тощо.

Інші можливості

Як для Telegram, так і для Viber-ботів можна налаштувати ряд інших функцій: схему роботи з відпустками, кадровими питаннями тощо. Все це обговорюється індивідуально та залежить від потреб вашого бізнесу.

Поділитися: