Iton Logo
UA
RU

Налаштування платіжної системи LiqPay і інтеграція її з програмою «1С:Підприємство»

LiqPay – відома миттєва online-платіжна система, яка служить в якості одного із способів оплати для Вашого сайту або програми і має величезні можливості інтеграції з обліковими системами.

Як ефективно налаштувати платіжну систему LiqPay для бізнесу?

Все просто, достатньо звернутися за допомогою до нас. Ми інтегруємо Вашу облікову систему «1С:Підприємство»  з платіжною системою LiqPay, завдяки цьому Ви зможете виставляти рахунки на оплату безпосередньо з самої «1С:Підприємство» натисненням однієї кнопки.

Після того, як контрагент виконає оплату, Вам в Систему автоматично прийде підтвердження про зарахування коштів, не треба чекати виписок на наступний день.

За бажанням клієнта ми можемо налаштувати автоматичне повідомлення про успішні транзакції засобами: email, sms, viber, telegram, ChatBot.

LiqPay дозволить Вашим клієнтам оплачувати покупки в один клік – без введення реквізитів картки, переходів на банківські сайти і багатоступінчастого підтвердження платежу, а її інтеграція з програмою «1С:Підприємство» дозволить ефективно відслідковувати всі платежі.

Ми швидко і якісно налаштуємо платіжну систему LiqPay для потреб Вашого бізнесу.

Щоб дізнатися приблизну вартість послуги перейдіть за посиланням – актуальні ціни на послуги ITON.

Команда ITON працює для Вас і Вашого бізнесу!

Поділитися:

Відгуки клієнтів

Замовити консультацію