Iton Logo
UA
RU

Нова Пошта

Модуль Нова Пошта для 1С ItonНова Пошта – це компанія, яка своїми послугами довела, що доставка може відбуватись швидко та якісно. Кожен з нас не раз користувався послугами Нової Пошти.

Щоб пришвидчити роботу із доставкою товарів, Ви можете інтегрувати сервіс Нової Пошти та Вашої облікової системи.

Що Ви отримуєте та як саме відбувається інтеграція «1С:Підприємство» та сервісу Нової Пошти?

Інтеграція сервісу Нової Пошти та Вашої облікової системи зменшує час на оформлення відправлення, оскільки оформлення відбувається безпосередньо з «1С:Підприємство». Працівнику достатньо зробити в системі документ з переліком товару на відправку, та натиснути усього одну кнопку, у відповідь він отримає готовий номер ТТН а також, саму декларацію підготовлену для друку, при наявності спеціального принтера друкуєте декларацію і наклеюєте її на коробку.

Чи можна відслідковувати відправлення товарів?

Так. Після того як Ви створили відправлення Ви його можете відслідковувати безпосередньо в «1С:Підприємство»: коли виїхала, де знаходиться, коли доставлена тощо. Якщо відправлень багато – сформований звіт дає можливість контролювати статуси всіх відправлень, та при наявності ескалації, повідомляти про це відправника автоматично в будь який зручний для нього спосіб: email, sms, viber, telegram, ChatBot.

Інтеграція «1С:Підприємство» і Нової Пошти

Ви економите свій час на рутинну роботу та збільшуєте продуктивність!

Щоб дізнатись вартість розробки інтеграції «1С:Підприємство» із сервісом Нової Пошти перейтіть за посиланням – актуальні ціни на послуги ITON.

Поділитися:

Відгуки клієнтів

Замовити консультацію