Iton Logo
UA
RU

Огляд можливостей та переваг BAS ERP

BAS ERP – це досить свіжий продукт для автоматизації на українському ринку. Однак, це справді новітнє рішення, який підійде для керування та обліку багатопрофільного бізнесу. Сьогодні пропонуємо розглянути можливості та переваги BAS ERP.

Що це таке?

BAS ERP – це рішення, яке розвинуло систему класу ERP, що враховує реалії українського ринку. В Україні програма доступна для покупки та встановлення з грудня 2017 року.

Програму розробляли із врахуванням досвіду роботи великих підприємств, на яких працюють сотні та навіть тисячі працівників.

Крім цього, програма враховує особливості ведення обліку на підприємствах будь-якого напрямку – в тому числі на фірмах із технічно складним процесом виробництва.

Завдяки системі ви отримаєте наступні можливості:

Основні переваги системи

BAS ERP створений на сучасніших технологіях, що дозволяють:

  • впровадити віддалену роботу у системі через хмарне сховище та у режимі тонкого або веб-клієнта;
  • надавати працівникам доступ до їхнього мобільного робочого місця (підтримуються пристрої як на Android, так і на IOS);
  • налаштувати робочі місця працівників згідно з необхідним рівнем доступу.

Оскільки система дозволяє вмикати та вимикати певний функціонал, ви зможете налаштувати все максимально зручно для вас не вдаючись до послуг програмістів. Саме це забезпечує надійність та продуктивність системи.

Поділитися: