Iton Logo
UA
RU

Переваги та недоліки переходу на 1С:Підприємство 8

Якщо ви плануєте автоматизувати бізнес, але не до кінця впевнені, яку систему обрати – пропонуємо 1С:Підприємство 8. Система має як ряд переваг, так і недоліків, які сьогодні ми розглянемо детальніше.

Переваги 1С:Підприємство 8

Усі конфігурації систем 1С:Підприємство підтримують ведення обліку кількох підприємств одночасно. Вам не доведеться перемикатися між системами: так ви не загубите потрібну інформацію та вам не доведеться витрачати час на пошуки.

Програма обладнана зручним та простим інтерфейсом, який дає можливість інтуїтивно зрозуміти, як користуватись системою. Так ви зможете самостійно розібратись, як користуватись системою, не витрачаючи додаткові кошти на залучення програмістів.

Систему легко інтегрувати з основним сайтом вашої компанії, що дозволить швидко та без зайвих зусиль змінювати асортимент та ціни. Це корисно, якщо ви працюєте у сфері продажів.

Ви легко зможете розділяти інформаційну базу та регулювати доступ до неї згідно з робочими обов’язками працівників.

Ваші дані завжди захищені: система гарантує надійний захист та відновлення бази в разі втрати, адже використовує зовнішні методи обробки даних.

Недоліки 1С:Підприємство 8

1С:Підприємство – це не готове рішення, а платформа, на базі якої необхідно налаштовувати усі конфігурації. Однак, з іншого боку це дозволяє підібрати оптимальне співвідношення функцій, потрібне саме вам.

Для того, аби система працювала правильно, її необхідно якісно налаштувати. Для цього доведеться замовити послуги програмістів. Якісні послуги коштують недешево, однак, натомість ви отримаєте чітко налаштований продукт. Крім цього, наші спеціалісти за потреби навчать вас та ваших працівників користуватись новою системою та пояснять усі нюанси конфігурації.

Чи варто обирати саме цю систему

Звичайно, неможливо об’єктивно оцінити переваги та недоліки системи без розгляду бізнесу, для якого система призначається. Для кожної компанії рішення має прийматись індивідуально, адже те, що для однієї фірми вважатиметься недоліком для вас може виявитись перевагою.

Щоб правильно оцінити та вдало обрати систему варто звернутись до фахівців. Наші фахівці проконсультують вас та допоможуть налаштувати те рішення, яке підійде саме вашому бізнесу.

Поділитися: