Iton Logo
UA
RU

Двосторонні інтеграції та обмін даних в 1С

Інтеграція між конфігураціями програми 1С тепер звична справа, адже майже щороку ми спостерігаємо появу оновленої конфігурації 1С, яка має на меті покращити ефективність роботи програми 1С для потреб бізнесу.

Але з розвитком технологій, все “гострішою” потребою є інтеграція 1С з зовнішніми ресурсами, такими як інтернет-магазини чи корпоративні портали, банки або логістичні системи.

Чому варто замовити послугу з налаштування двосторонньої інтеграції та обміну даних в 1С саме в ITON:

  • Для реалізації функціональної інтеграції програми 1С з зовнішнім програмним забезпеченням використовуються різні стандартні протоколи передачі даних. Наші спеціалісти мають успішний досвід застосування таких протоколів в роботах по налаштуванні інтеграції та обміну даних 1С з зовнішніми ресурсами.

Давайте розглянемо найбільш ефективні способи інтеграції програми 1С з зовнішніми ресурсами.

  • Веб-сервіси.

Використовуємо, коли обмін даними має відбуватись у реальному часі. Веб-сервіс служить провідником між програмним продуктом 1С та зовнішнім ресурсом. Однією із переваг використання веб-сервісів в обміні даних є те, що немає потреби давати доступ зовнішньому ПЗ до інформаційної бази 1С. Це служить хорошим захистом даних від сторонніх ресурсів й відповідно на 100% гарантує збереження даних цілісними в будь якому випадку.

  • Використання HTTP/ HTTPS-сервісів

Цим способом також користуються, коли потрібно передати дані в реальному часі. Проте, його можна застосувати тільки до більш нових конфігурацій (починаючи з  версії 8.3.5). HTTP/ HTTPS -сервіс допоможе виконати двосторонній обмін даними 1С з інтернет-магазинами. З інтернет-магазину буде надходити в 1С інформація про оформлення замовлення, зі сторно програми 1С – інформація та документація про товари.

  • Підтримка JSON в 1С

Застосовується для інтеграції даних 1С з веб – додатками. Цей формат обміну даних підтримується всіма браузерами. Зручний у роботі та ефективний у використанні.


Ціна послуги

Вартість однієї години роботи наших програмістів 1С – 600 грн без ПДВ

Ви завжди можете зателефонувати і наші спеціалісти оцінять об’єм робіт безкоштовно!


Цілі послуги:

Налаштувати двосторонні інтеграції та обмін даних в 1С із зовнішніми ресурсами


Кінцеві результати:

  • Ми оберемо найбільш оптимальний для Вашого бізнесу спосіб двостороннього обміну даних.
  • Наші фахівці налагодять швидкий обмін та протестують його в реальному часі.

 

Замовити послугу