Iton Logo
UA
RU

Розробка і автоматизація функціоналу під бізнес

Не секрет, що сучасний бізнес вимагає нових унікальних рішень і не тільки в концепції самого бізнесу і його підходах, але і в унікальних функціональних можливостях програмних продуктів.

Автоматизація бізнес-процесів

Iton автоматизація бізнес процесівПерш за все слід зауважити, що наша компанія “ITON” займається впровадженням, налаштуванням, розробкою і підтримкою 1С на підприємстві вже понад 7 років. Ми знаємо, як важливо правильно описати функціонал бізнесу і втілити його в програмному продукті 1С.

Що саме ми впроваджуємо і для чого Вам індивідуальна автоматизація бізнес-процесів?

  • Всі роботи ми ведемо в середовищі програми 1С і працюємо з базою даних 1С.
  • Перш за все, ми налаштовуємо автоматичний облік операційної, фінансової, бухгалтерської та іншої діяльності.

Мета послуги

Головною метою розробки 1С функціоналу під бізнес є ефективне використання програми 1С для потреб бізнесу та автоматизація бізнесу і обліку.


Розробка функціоналу 1С для автоматизації бізнес-процесів проводиться поетапно. Точність виконання кожного етапу розробки 1С залежить напряму від правильно описаного функціоналу, що в свою чергу буде впливати на якість роботи всього підприємства.


Розглянемо етапи, які ми використовуємо для автоматизації та розробки 1С функціоналу:

  • Вивчення бізнес-процесів компанії

Це попередня оцінка процесів, що відносяться до питань бізнесу підприємства. Разом із клієнтом поринаємо в його бізнес та оцінюємо наскільки буде трудомістким впровадження 1С. Зіставляються функції програмного забезпечення та потрібні запити клієнта.

  • Детальне обстеження бізнес-процесів

Комплексний аудит бізнес-процесів і аналіз нюансів управлінського та бухгалтерського обліку підприємства.

  • Формування вимог

На цьому етапі остаточно формуються вимоги до автоматизованої системи обліку та затверджується ТЗ. Це дуже важливий етап. Адже, усі роботи, що не увійшло до ТЗ (технічного завдання) – будуть рахуватись додатковими роботами.

  • Оцінка вартості та термінів робіт.

Етап формування бюджету на розробку 1С рішення. Наводяться терміни виконання поставленого ТЗ та виділяється окремий час для тестування програми в “реальному часі”.

Саме на цьому етапі й закінчується послуга Розробки 1С функціоналу під бізнес, оскільки складене ТЗ – це інтелектуальна власність і за ним можуть виконувати роботу інші фахівці.

Вартість однієї години роботи наших програмістів 1С – 600 грн без ПДВ

Ви завжди можете зателефонувати і наші спеціалісти оцінять об’єм робіт безкоштовно!

  • Узгодження та підписання договору

Процес розробки 1С обов’язково підкріплюється договором. Прописується вся технічна документація, складаються акти робіт. Створюється детальний опис нової конфігурації 1С програми.

  • Впровадження, тестування і дослідна експлуатація

Етап остаточного тестування отриманої системи. Сюди входять тестування продукту та послуги з навчання персоналу. Система встановлюється на комп’ютерах користувачів і сервері.

Термін виконання робіт з автоматизації та впровадження 1С становить від двох тижнів до півроку, в залежності від перерахованих вище етапів.

  • Подальший Супровід

Цей етап має на увазі продовження обслуговування системи після закінчення терміну гарантії та перехід на пакет технічної підтримки.


Поетапне виконання всіх циклів робіт дозволяє гарантувати професійну розробку в системі 1С для автоматизації бізнесу та її безпосереднє впровадження.

 

Замовити послугу