Iton Logo
UA
RU

Що таке BAS ERP і чому ця система потрібна вашому бізнесу

Важко узгодити фінансові показники, прогнози ґрунтуються більше на інтуїтивних припущеннях, ніж конкретних цифрах, а кількість товару на складах майже неможливо з’ясувати? Якщо ви регулярно стикаєтесь з цими проблемами, пропонуємо вам розглянути систему «BAS ERP», яка здатна вирішити більшість з них. 


Що це?

BAS ERP – це інноваційне рішення, яке дозволяє об’єднати керування та облік бізнесу багатопрофільного підприємства в комплексну інформаційну систему. Рішення призначене для великих та середніх підприємств, розроблене з урахуванням кращих практик автоматизації великого та середнього бізнесу і враховує специфіку обліку в Україні. 

BAS ERP дозволяє:

  • надійно, продуктивно та масштабовано керувати бізнесом;
  • працювати як з тонким клієнтом, так і у звичайному браузері через cloud;
  • індивідуально налаштувати інтерфейс для кожного співробітника, врахувавши його чи її роль та права доступу.

Система працює як на iOS, так і на Android. 

Крім цього, ви зможете самостійно обрати необхідний функціонал, відштовхуючись від цілей вашого бізнесу. Для цього не доведеться змінювати конфігурацію системи. 

Які переваги системи?

  1. Замість багатьох програм – одна

Якщо для ведення бухгалтерії, обробки замовлень, обліку складу тощо ви користуєтесь різними програмами, це може призвести до хаосу в процесах та сповільнити роботу всього підприємства. 

BAS ERP інтегрує всі підсистеми так, щоб усі показники зберігались у єдиній базі даних. І ви, і ваші співробітники зможете швидко отримати точну інформацію в режимі реального часу. 

  1. Ви завжди матимете доступ до актуальної інформації про ваш бізнес

Вам більше не доведеться витрачати час на гортання тонн паперу, щоб отримати актуальні дані. Ви завжди зможете побачити повну картину щодо всіх операцій у будь-який час. 

  1. Облік стане набагато простішим та займатиме менше часу

Будь які звіти щодо продажів, розрахунків чи обліку BAS ERP може обробити за одну мить. Працівникам бухгалтерії не доведеться вручну вести паперовий облік та оновлювати електронні таблиці, а ви завжди знатимете, куди поділись ваші гроші. 

  1. Ви не стикатиметесь з перебоями із забезпеченням

Розвиваючи бізнес, основне завдання – правильно налагодити процес забезпечення складу. Коли інформація щодо наявності, продажів та закупівель зберігається окремо, важко швидко обробляти дані. 

Якщо у вас закінчиться популярний товар і ви не встигнете поповнити склад, ви не зможете продавати. Крім цього, якщо клієнти захочуть дізнатись статус замовлення, а співробітники не встигнуть оперативно надати інформацію, ваша компанія ризикує отримати погану репутацію щодо сервісу.

Система BAS ERP дозволить співробітникам швидко отримувати дані згідно з запитами. А клієнти не дратуватимуться через необхідність чекати та “зависати” на лінії. 

  1. Ви матимете сучасне та зручне програмне забезпечення

Застарілі програми дуже незручні. Крім цього, оновлення таких систем коштує досить дорого, не гарантуючи ефективність чи зручність у використанні. Натомість BAS ERP зможе забезпечити бізнес необхідною швидкістю та прозорістю, економлячи як ваш час, так і час ваших працівників. 

Критично важливо правильно обрати постачальника, який зможе ефективно впровадити нову систему. Тоді вам не доведеться хвилюватись щодо оновлень чи інтеграції нових функцій, які стануть необхідними з ростом та розвитком вашого бізнесу. 

Поділитися: