Iton Logo
UA
RU

Топ-10 напрямків автоматизації

Якщо ви шукаєте, яку ланку бізнесу потрібно автоматизувати в першу чергу – тримайте топ-10 напрямків автоматизації.

Бухгалтерський і податковий облік

Автоматизація цієї області дозволить пришвидшити розрахунки та спростити подання бухгалтерської звітності. Крім цього, це суттєво зменшить кількість помилок, вчинених через дію людського фактора.

Оперативний облік

Налаштувавши автоматизовану реєстрацію та фіксування виробничих та комерційних операцій, ви зможете швидко отримувати актуальні дані щодо ходу виробництва та продажу товарів. Це дозволить об’єктивно оцінити, в якому напрямку розвивати бізнес та дасть змогу проконтролювати витрати (як матеріальні, так і трудові).

Управлінський та фінансовий облік

Автоматизація цієї ланки дасть можливість контролювати хід внутрішніх операцій та отримувати повну та перевірену інформацію щодо усіх бізнес-процесів. Це дозволить приймати ефективні управлінські рішення та швидко складати будь-яку фінансову звітність, знаючи, що фінансовий облік регулюється згідно з міжнародними та національними стандартами.

Управління персоналом

Маючи під рукою налаштовану систему, вам буде набагато легше та зрозуміліше керувати людськими ресурсами. Ви завжди знатимете, за що платите своїм співробітникам та яка кількість професіоналів вам потрібна.

Складський облік

Цей напрям вирішує завдання щодо контролю залишків та запасів, планування закупівлі та спрощення процесу інвентаризації. Таким чином ви зможете подбати про розв’язання проблеми з «недостачами» та крадіжками на складі раз і назавжди.

CRM-системи, управління бізнес-процесами

Ця ділянка відповідає за клієнтоорієнтованість та ефективний маркетинг. Автоматизація цієї області включає операційну, аналітичну та колаборативну складові, що дозволить ефективно збільшити продажі, оптимізувати маркетинг, поліпшити якість обслуговування та підвищить лояльність клієнтів.

Поділитися: