Iton Logo
UA
RU

Як перейти з “1С:Підприємство 7.7” на “1С:Підприємство 8”

Останній реліз платформи «1С:Підприємство 7.7» вийшов в 2006 році. Сучасне ПЗ вже не сумісно із застарілими версіями 1С, що призводить до некоректної роботи програми. Тому, наскільки би звичною не була «1С:Підприємство 7.7», час задуматись про перехід на сучаснішу її версію – «1С:Підприємство 8». 

Для чого це потрібно?

◾ Платформа «1С:Підприємство 7.7» технологічно застаріла. Вона працює набагато повільніше, порівняно з більш оптимізованими версіями «1С:Підприємство 8».

◾ Вже неможливо купити нові продукти на базі «1С:Підприємство 7.7», адже вони давно зняті з продажу. Сьогодні можна лише оновлювати те ПЗ, яке у вас є. 

◾ Оновлення програм по «1С:Підприємство 7.7» виходять набагато рідше, ніж для продуктів на платформі «1С:Підприємство 8».

◾ Сьогодні фахівців з підтримки платформи «1С:Підприємство 8» набагато більше, ніж «1С:Підприємство 7.7». Тому, маючи оновлену версію, знайти хороших спеціалістів простіше. 

◾ Подолавши труднощі перехідного періоду, ви отримаєте сучасну систему автоматизованого обліку із новими конфігураціями. Крім цього, можливості платформи дозволяють організувати віддалений доступ до програми з будь-якого місця через інтернет.

То як перейти з «1С:Підприємство 7.7» на «1С:Підприємство 8»?

  1. Апгрейд

Ви фактично купуєте новішу версію зі знижкою в розмірі вартості наявної. При цьому, старий продукт на платформі «1С:Підприємство 7.7» залишається у вас. 

Щоб придбати «1С:Підприємство 8» на умовах апгрейду, потрібно подати заяву від організації та здати реєстраційну анкету на наявний продукт. У вартість не входить перенесення даних з однієї версії програми в іншу. 

  1. Встановлення

Спеціалісти встановять вам оновлений продукт та ознайомлять з правилами заповнення всієї супутньої документації.

  1. Перенесення даних 

Продукти лінійки «1С:Підприємство» мають типові засоби перенесення даних з інформаційних баз версії 7.7 в бази версії 8.3. Це дозволяє користуватись інформацією з попередньої версії у новій.

  1. Навчання

У разі необхідності спеціалісти проконсультують та навчать користуватись оновленою версією продукту.

  1. Використання

На цьому етапі ви зможете остаточно оцінити всі переваги нового програмного рішення. Крім цього, оскільки установка оновлень стала технічно простішою, ви зможете самостійно проводити цю операцію через інтернет.

Поділитися: