Iton Logo
UA
RU

Як створити резервне копіювання бази у системі 1С:Підприємство

Боїтесь, що через збій у роботі комп’ютера ризикуєте втратити важливі дані? У продуктах платформи 1С:Підприємство є можливість робити резервне копіювання бази. Регулярно копіюючи дані, ви зможете легко відновити інформацію у разі втрати.

Є кілька способів виконати резервне копіювання:

  • За допомогою вбудованого менеджеру архіву;
  • Скопіювавши файл 1Сv8.1CD;
  • Створивши резервну копію за допомогою інших програм;
  • Вивантаживши інформацію через конфігуратор.

Сьогодні ми детально розглянемо кожен із них.

Менеджер архіву

У системі 1С:Підприємство потрібно зайти у вкладку “Адміністрування” та у налаштуваннях знайти “Підтримка та обслуговування”.

Далі, у розділі “Резервне копіювання та відновлення” потрібно відкрити “Налаштування резервного копіювання”.

Тут потрібно обрати шлях та спосіб збереження: “згідно з користувацьким графіком”, “при завершенні роботи” тощо.

Після внесення налаштувань натисніть кнопку “Готово” – так ви збережете всі налаштування. Важливо: якщо ви не відмітили “Виконувати автоматичне резервне копіювання” чи не вказали каталог для збереження, дані зберігатись не будуть. Тому уважно перевірте всі налаштування.

Копіювання файлу

Щоб зберегти резервну копію цим способом, потрібно знати шлях розташування системи 1С:Підприємство. Він вказаний у нижній частині вікна запуску.

Далі, потрібно знайти файл 1Сv8.1CD – зазвичай він найважчий у папці. Тепер вам потрібно скопіювати його на будь-який носій.

Інші програми

Якщо для резервного копіювання ви використовуєте сторонні засоби – не відмічайте “Виконувати автоматичне резервне копіювання” у системі 1С:Підприємство.

Конфігуратор

Відкрийте “Конфігуратор”. У розділі “Адміністрування” знайдіть вкладку “Вивантаження інформаційної бази”.

Натиснувши на неї, вкажіть бажане місце для зберігання даних. Після збереження побачите повідомлення про вдалий експорт файлу “1Cv8.dt”. Дані зберігатимуться в архіві.

Через “Конфігуратор” також можна завантажувати дані до системи. Для цього у розділі “Адміністрування” оберіть “Завантаження інформаційної бази”. Важливо: для відновлення потрібна порожня база, адже в іншому випадку усі попередні дані знищаться.

Поділитися: